logo p2ises

            Saku Sääruklubi


 
Eesti English Русский

Otsi
 

Võistlusnumbrid


Siit leiab igas võistlusklassis kasutusel olevad võistlusnumbrid.

NB! Kui number on muutunud/vabanenud või puudu, palun sellest teada anda saku.saaru@mail.ee !


Võistlusklass: Originaal

NR NIMI  
5 Markkus Suvi  
8 Kardo Sarapik  
10 Virko Mägi  
12 Ken-Robert Kopp  
15 Tenno Alamaa  
19 Janar Koppel  
20 Remi Molotov  
21 Aimar Palm  
22 Taavi Tuimann  
23 Henri Sulkinoja  
27 Remi Ott  
28 Veiko Niit  
30 Mikk Pärnsein  
31 Andres Põldver  
33 Viljar Geide  
37 Timo Aare  
41 Robert Miilaste  
42 Henrik Lepp  
54 Endel Laksaar  
61 Erkko Noormaa  
69 Raul Kiveste  
70 Janek Võõbus  
72 Mati Peeter Lang  
73 Jaan Raudsepp  
80 Karel Keistel  
85 Sten Selge  
93 Aramis Koort  
99 Danel Juusu  
194 Kerhard Talviste  
873 Raimu Vaikmäe  

Võistlusklass: Standard -25

NR NIMI  
1 Henry Vessenberg  
2 Henri Luik  
3 Raido Roosnurm  
4 Taavi Eller  
6 Rene Põldma  
8 Raido Roosnurm  
9 Martin Malin  
12 Maicy Jessov  
14 Arti Rüütel  
15 Arvi Alamaa  
16 Janno Raba  
17 Uno-Andreas Tavast  
20 Remi Molotov  
21 Alari Kiil  
22 Taavi Tuimann  
23 Henry Sulkinoja  
33 Viljar Geide  
34 Mikk Roosnurm  
38 Raigo Klemm  
40 Alo Aavik  
43 Patrick Põldma  
56 Markus Suvi  
60 Marko Saarepera  
63 Rasmus Viitas  
64 Joosep Blehner  
70 Renārs Gabrakovs  
71 Rando Nurk  
85 Andres Pilt  
93 Aramis Koort  
96 Fred Anton  
119 Gert Reinhold  
131 Marleen Valdas  
194 Kerhard Talviste  
213 Rofs Gredzens  
? Mihkel Tamm !!!

Võistlusklass: Standard +25

NR NIMI  
0 Kalev Bristol  
6 Raivo Põldma  
7 Talis Kink  
8 Kardo Sarapik  
10 Indrek Rajamäe  
15 Tenno Alamaa  
16 Mati Raba  
17 Andres Tavast  
18 Kristo Puusepp  
22 Mati Mõttus  
25 Tarmo Raba  
31 Sillar Korsar  
32 Andres Müül  
34 Eero Sepp  
39 Andres Saarepera  
40 Paavo Aavik  
43 Tõnu Põldma  
46 Kalev Raba  
57 Aular Hints  
61 Erkko Noormaa  
62 Rainer Sipria  
64 Hannes Blehner  
66 Aare Pärn  
71 Tarmo Nurk  
75 Andres Simson  
78 Janek Võõbus  
83 Patrick Madar  
85 Rainer Kukka  
96 Kalmer Anton  
99 Artur Kala  
111 Mikk Tagapere  
114 Ingars Vīksra  
121 Jüri Beresnen  
151 Kalvi Kaste  
194 Kuido Talvist  
613 Romans Valtiņš  
777 Kristjan Klemm  
? Arvi Tähtla !!!
? Risto Algre !!!
? Kaido Jänts !!!
? Marko Lepik !!!

Võistlusklass: Tüdrukud

NR NIMI  
1 Ly Räpo  
2 Kristiina Raba  
3 Keiti Korsar  
6 Karen Priks  
7 Külli Jürina  
8 Õie Pärlin  
11 Karolin Klemm  
17 Ülle Vapper  
18 Anu Puusepp  
25 Keit Udalov  
41 Oksana Kärk  
43 Katrin Kibbal  
63 Eleri Kiviste  
69 Hälis Kala  
96 Helen Raudkivi  
111 Karolin Valdas  
131 Marleen Valdas  

Võistlusklass: Hiinakad

NR NIMI  
1 Mallar Ojasoo  
3 Rando Nurk  
4 Alo Aavik  
8 Kevin Pärlin  
37 Fred Anton  
39 Andres Saarepera  
41 Robert Miilaste  
43 Mati Peeter Lang  
60 Marko Saarepera  
69 Hälis Kala  
70 Janek Võõbus  
93 Aramis Koort  
99 Danel Juusu  
134 Cardo Veski  
145 Rene Siilivask  
777 Kristjan Klemm  

Võistlusklass: Open

NR NIMI  
2 Andres Pilt  
3 Regnars Gabranovs  
4 Alo Aavik  
5 Priidu Vaher  
0 Kalev Bristol  
8 Rando Laane  
10 Eero Sepp  
11 Ken Laane  
13 Romans Valtinš  
15 Tenno Alamaa  
16 Janno Raba  
17 Andres Tavast  
18 Kristo Puusepp  
21 Kristjan Väljako  
25 Alo Sepp  
33 Viljar Geide  
34 Mikk Roosnurm  
37 Fred Anton  
38 Raigo Klemm  
39
Andres Saarepera
 
40 Johannes Würstenberg  
41 Andres Pilt  
43 Denis Kütt  
64 Joosep Blehner  
69 Karl Lõbus  
78 Marko Lepik  
80 Karel Kristel  
91 Renars Karro  
96 Helen Raudkivi  
111 Mikk Tagapere  
113 Kauri Rosenfeld  
131 Heido Havam  
134 Cardo Veski  
151 Kalvi Kaste  
194
Kerhard Talviste
 
313 Aarne Kobak  

Võistlusklass: Korvid 50cc

NR NIMI  
3 Tarmo Raba  
11 Kärolin Klemm  
15 Kalmer Anton  
16 Ahti Savel  
19 Kristiina Raba  
26 Henry Vessenberg  
43 Tõnu Põldma  
46 Heino Holsting  
54 Endel Laksaar  
66 Tario Meerbach  
91 Virgo Roosnurm  
112 Hillar Lissman  
143 Patrick Põldma  
136 Gerrit Siiner  

Võistlusklass: Korvid 80cc

NR NIMI  
1 Kristjan Klemm  
5 Priidu Vaher  
8 Karl Lõbus  
9 Timo Aare  
14 Arvo Lepp  
34 Raido Roosnurm  
37 Raigo Klemm  
41 Robert Miilaste  
46 Heino Holsting  
54 Endel Laksaar  
104 Aarne Kool  
113 Raul Laugen  
151 Kalvi Kaste  

Võistlusklass: 100kg+

NR NIMI  
18 Bogdan Bendak  
27 Andres Põldver  
33 Jüri Kivistik  
37 Valdek Sarapuu  
39 Rait Koort  
41 Andrus Miilaste  
44 Toomas Saksalu  
48 Raivo Väljako  
57 Aular Hints  
63 Roman Kiveste  
71 Tarmo Nurk  
75 Andres Simson  
83 Patrick Madar  
99 Danel Juusu  


   
Koduleht Elitec'st